Pożyczki ABIS – opinie o pożyczkach ABIS

Rate this post

Ostatnio na forach internetowych bardzo głośno zrobiło się o pożyczkach w firmie ABIS – co to za firma i jakie daje pożyczki? To postanowiłem sprawdzić.

Pożyczka w ABIS

Abis daje pożyczki od 1000 do 50 000 złotych – jest to bardzo poważny gracz na rynku pożyczek, ponieważ jest mało firm, które zdecydowały się pożyczać tak duże kwoty nie wymagając przy tym wielu zaświadczeń i czystej historii kredytowej.

Dodatkowo ABIS ma bardzo niskie oprocentowanie swoich pożyczek – wynosi ono od 10 do 20% – sami kliencie wypowiadają się, że ciężko o takie oprocentowanie w firmach pozabankowych.

Prowizja w Abis także jest dosyć niska, w pożyczkach od 1000 do 5000 złotych wynosi zaledwie 200 złotych, w pożyczkach powyżej 5000 złotych tylko 4% od udzielonej pożyczki.

Porównując ogólną kwotę do spłaty jak wychodzi w Abis a innych firmach, w przypadku pożyczki 1000 złotych na rok czasu średnio oszczędza się jakieś 300 złotych pożyczając w Abis. W przypadku większych kwot na dłuższy czas te kwoty są znacznie większe.

Opinie o ABIS

Sprawdziliśmy także opinie o ABIS – na forach większość komentarzy i wpisów co do kosztów pożyczki jest pozytywnych. Najwięcej osób narzeka na czas w jakim Abis udziela pożyczek – bo nie jest to 15 minut jak w zwykłych chwilówkach a kilka dni. Analizy pożyczek na innych blogach także wyglądają obiecująco – eksperci chwalą niskie oprocentowanie, niską prowizję i przejrzyste zasady udzielanych pożyczek. Tak więc jeśli potrzebujecie pożyczki to może warto zastanowić się nad pożyczką w Abis?

 opinie abis

___________________________________________________________________

Potrzebujesz pożyczki?

Weź pożyczkę w firmie, która ma najwięcej pozytywnych opinii od swoich klientów.

Pożyczki w 15 minut bez zbędnych formalności:

Tagi: , , , , ,

Odpowiedzi: 7 do wpisu “Pożyczki ABIS – opinie o pożyczkach ABIS”

 1. Meksowicz pisze:

  Moja opinia o Abisie jest pozytywna – bardzo niskie oprocentowanie i pomimo tego, że koszt rozmowy mnie trochę szarpnął to i tak sporo taniej wyszedłem na tej pożyczce.

 2. Jurek pisze:

  W Abis naprawdę jest tanio – polecam tę firmę.

 3. Majos pisze:

  Moja opinia o abis pozytywna – wczoraj dodałem ogłoszenie i dostałem już 6 ofert pożyczek – polecam tę stronę.

 4. dyrek pisze:

  Moja opinie bardzo pozytywna – polecił mi tę firmę znajomy, co prawda zapłaciłem 40 złotych za rozmowę telefoniczną ale w tym samym dniu miałem oferty pożyczek z abis, oferty których ja ustaliłem warunki – 5000 złotych na 19% – to chyba dobra oferta prawda?

 5. ja pisze:

  To bardzo dobra oferta. Widać ABIS się zmienił i w końcu nie miesza się między inwestorów dzięki czemu Ci mogą bez problemów oferować pożyczki na niskim procencie dla klientów.
  Ja także dostałem 2 ofert od 2 dni i na jedną już się zdecydowałem.

 6. rysia pisze:

  Dziękuję za szybkie udzielenie oferty.
  Polecam bo naprawdę dobre oferty od prywatnych inwestorów a nie od firm więc jest sporo taniej. Pożyczki jak w banku

Zostaw odpowiedź